Реставраційні роботи, а також ремонт та чистка автомобілів

19.02.2021

7ad408a2514fb9d63eeaf10b1958e2e3Активна експлуатація каждого автомобіля як привило, приводить до того, що салон машини, та інші її частини втрачають свій естетичній вигляд. Особливо в цьому випадку страдає оббивка сидінь яка зроблена з такого матеріала, як шкіра. Якщо ви живете в Україні, то на порталі Реставрація машин доступна для кожного автолюбителя який звернеться на портал компанії Dr.Struk за послугою.

Що конкретно пропонують в майстерні компанії?

Компанія, про яку йде розмова, працює тільки на території України. Майстри сервіса зможуть запропонувати кожному клієнту такі послуги, як:

  • детейлінг машини;
  • якісну чистку салону;
  • реставраційні роботи.

Що стосується такої послуги як детейлінг машини, то в цю процедуру входить ретельна очистка машини в незалежності від її моделі, та стану. Раніше така послуга надавалася в випадку підготовки автомобілів до різних виставкових заходів. Тепер таку процедуру може замовити кожний бажаючий, хто пройде по посиланні вказаному вище в тексті.

Важливо зауважити, що цю послугу сьогодні частіш за все замовляють ті власники автомобілів які готуют їх на продажу. Також детейлінг машини можут замовляти і у випадку проведення важливих заходів таких, як:

¯  весілля у друзів, чи в родині;

¯  зустріч ділових партнерів;

¯  аренда автомобіля.

Не відмовляються від такої послуги і ті автомобілісти, які купили вживану машину, та мають бажання зробити з неї «лялечку». Клієнтами компанії які часто заказують послугу такого плана являются і ті власники автомобілів які привикли що їх «желізні конячки» завжди повинні бути чисті та охайні, і які мають виглядати ніби з картинки журнала.

Що ще можуть фахівці цьго сервіса?

Працівники компанії, крім всього уже перерахованого вище, можуть порадувати клієнтів тим, що вони достатньо швидко можуть видалити плями та бруд з кузовних елементів автомобіля. Таку ж операцію вони зможуть провести і з дисками машини, а також з вікнами автомобіля та їх днищами. Якщо буде необхідно то спеціалісти майстерні швидко почистять в машині клієнта всю систему вихлопу, та уміло замаскують різні дрібні шрами та тріщини.

В то й же час, спеціалісти які працюють с салонами машин, зможуть швидко справитися з чисткою внутрішніх елементів любого автомобіля. Для цього вони використовують способи вологого та сухого прибирання. В процессі проведеня чистки салону, майстри використовують ручні інструменти. Якщо є необхідність, то спеціалісти зможуть провести повну хімічну очистку всього салона машини. Щоб в процесі роботи з очистки автомобіля не пострадали елементи зроблені з таких матеріалов, як: дерево, шкіра, пластик, на них як правило, наносять спеціальні захисні сполуки та матеріали.

Якщо тема яка вказана в тексті вас зацікавила, то посилання на сайт компанії вам точно стане у пригоді. Переходіть по ньму на сайт сервіса, та заказуйте якісні послуги майстрів!