Навіщо потрібна камера відеоспостереження

03.11.2017

1399664931172

Останнім часом відеоспостереження набуло дуже значного поширення, особливо там, де є скупчення величезної кількості людей, з метою забезпечити безпеку громодян. Камери відеоспостереження є в банках, магазинах, торгових центрах, галереях, супермаркетах, на вулицях з великою прохідністю, в під’їздах, заміських будинках, квартирах і в багатьох інших місцях.

Іноді у жителів великих міст складається враження, що вони знаходяться під постійним наглядом і контролем і що кожен їх крок фіксується і записується. Міські системи відеоспостереження дають позитивні результати, так як після їх встановлення кількість злочинів і правопорушень знизилося що, звичайно дає більше впевненості громадянам в їх безпеці, та й коли є запис з камер відеоспостереження піймати злочинця або правопорушника займає менше часу і служить незаперечним доказом в суді.

В магазинах встановлюються відеокамери з метою знизити кількість крадіжок і взагалі відбити бажання, що-небудь вкрасти в цьому магазині. А також Ви зможете збільшити контроль своїх співробітників над якістю їх роботи і обслуговування клієнтів. Маючи камери відеоспостереження в торгових залах, Ви без проблем зможете зробити аналіз будь-якої групи товарів на попит або на ціну, проаналізувати розташування товарів і з’ясувати товар який викликав інтерес у покупців, але цей товар не був придбаний.

Камери відеостеження в офісах ставлять з тією ж метою. Деякі співробітники в робочий час займаються особистими справами, грають в електронні ігри або сидять в соціальних мережах, на сайтах знайомств, часто бігають на перекури, постійно п’ють чай або базікають по телефону тощо.

У деяких співробітників це займає більшу частину робочого часу. Така робота співробітника не може позитивним чином позначатися на роботі Вашої фірми і зазвичай призводить до зниження доходу фірми. Так само це вносить розлад у колектив і деякі співробітники думають, що теж так можуть працювати, тим самим знижують рівень виробництва.

Клієнтів це теж може відштовхнути. Саме з цією метою ставляться камери відеоспостереження в офісах, для виявлення порушень правил робочого розпорядку або невиконання співробітником його обов’язків, так само для запобігання крадіжок в офісах. Керівник, який зацікавлений в гарній роботі своєї фірми, повинен замислитися про встановлення системи відеоспостереження, з метою уникнути деяких проблем і підвищити рівень виробництва свого підприємства.