Чому так важливо правильно вибрати цоколь ксенонової лампочки?

27.03.2020

Ксенонові лампи вважаються різновидом освітлювальних джерел для автомобіля, за допомогою яких JPNTQphRXhpre2Mo

Ксенонові лампи вважаються різновидом освітлювальних джерел для автомобіля, за допомогою яких забезпечується високий рівень комфорту та безпеки на дорозі. Але для отримання бажаного результату від встановлення такої оптики на машині, необхідно із усією відповідальністю та увагою підійти до вибору газорозрядних ламп.

Перш за все хочеться сказати, що такі продукти суттєво відрізняються навіть від галогенної оптики, конструкція якої передбачає наявність вольфрамової нитки. Тут замість цієї деталі використовується пара електродів, між якими створюється електрична дуга, випромінююча яскраве світло. Саме тому газорозрядні прилади не перегоряють через короткий проміжок часу.

При цьому ксенон не здатен самостійно функціонувати. Тому сумісно із ним необхідно встановлювати блоки розпалу, за допомогою яких вирішуються найбільш найважливіші моменти, пов’язані із забезпеченням необхідної напруги, моментальним розпалом та відмінним функціонуванням ламп. Безумовно, баласти за всіма показниками повинні співпадати із оптичними приладами, адже тільки у цьому випадку вони окажуться ефективними та корисними.

Обираючи ксенонові лампочки для автомобіля, необхідно особливу увагу звертати на цоколь. Справа в тому, що в кожному окремому авто може одночасно використовуватися велика кількість приладів у різних місцях. При цьому кожна окрема фара потребує встановлення ксенону лише із відповідним цоколем. Але існують і такі продукти, які одночасно можуть використовуватися у деяких вогнях. Наприклад, ксенонові лампи HB3 (9005) ідеально підходять до встановлення у ближнє та дальнє світло, а також ПТФ. Лише для дальнього світла можуть використовуватися лампочки із цоколем Н4. До того ж вони вважаються ні більш оптимальним варіантом для сумісних фар, у яких за різні режими освітлення відповідає одна лампа.

Якщо цоколь пристрою буде неправильно підібраний, це призведе до неефективності ламп. А все тому, що металева частина не зможе як слід контактувати із проводкою.

Безумовно, цоколь – це не єдиний показник, на який автомобілістам необхідно звертати особливу увагу під час підбору газорозрядної оптики. Крім нього також необхідно розібратися із кольоровою температурою, яка в свою чергу знаходиться у межі від 3500 до 5000К. Для головного світла найбільш підходять лампочки із найбільшими показниками, які випромінюють яскраве біле світло. А ось для ПТФ можна із легкістю використовувати ксенон 4200К, який випромінює більш жовте світло. Саме тому, воно ідеально пробиває стіну навіть самого важкого туману.

Якщо у вас залишились питання, звертайтесь за консультацією до кваліфікованих співробітників профільних компаній.